Slide background Slide thumbnail
Sertifikasyon Mühendislik Muayene Sivil ve askeri helikopter platformlarından istenen belgelendirme zorunluluğu gereği, Helikopter platformları (Heliport – Helidek) sertifikasyon – ruhsatlandırma faaliyetlerinin Mühendislik muayenesi HeliPLAT Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır.
Slide background Slide thumbnail
Proje inşa Yurtiçi ve Yurtdışı tüm heliport ve helidekler ulusal ve uluslararası standartlara göre projelendirilip inşa edilmektedir.
Slide background Slide thumbnail
Test Heliport ve helideklerin sertifikasyon – ruhsatlandırma öncesi kullanılacak tüm materyal, cihaz ve sistemler kurallara uygun olarak test edilmektedir.
Slide background Slide thumbnail
Eğitim Heliport ve helideklerin kullanıcı ve işletici personeline ulusal ve uluslararası kurallar gereği alması gereken tüm eğitimler verilmektedir.
Heli PLAT HELİPLAT’ın kuruluş misyonu helikopter platformu (heliport, helidek) gibi çalışma alanlarını en üst seviyede hazırlamak/hazırlatmaktır. İş güvenliği ve oluşum tamamlandıktan sonraki faaliyetlerin aksaksız ve oluşabilecek kaza kırım gibi olumsuz şartları en hasarsız güvenli hale getirmektir. Büyük bir hızla gelişen dünyamızın, ülkelerin teknolojik değişimlerini takipçisi olarak, biz inspektorler ve danışmanların görevi standartları uluslararası platformlarda takip etmek ve uygulamaktır. Sorumluluğumuzun bilincinde eğitim ve tecrübeye kıymet vererek ekip ve ekipmanlarımızın yüksek kalitede olmasına çaba gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz. Bizim için her şeyden kıymetli olan güzel ülkemizin en iyisine layık olduğu bilinci ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.
HİZMETLERİMİZ
SERTİFİKASYON DANIŞMANLIĞI
Sivil ve askeri helikopter platformlarından istenen belgelendirme zorunluluğu gereği, Helikopter platformları (Heliport – Helidek) sertifikasyon – ruhsatlandırma faaliyetlerinin danışmanlığı HeliPLAT Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır.
PROJE İNŞA
Tüm heliport ve helidekler ulusal ve uluslararası standartlara göre projelendirilip inşa edilmektedir.
TEST
Heliport ve helideklerin sertifikasyon – ruhsatlandırma öncesi kullanılacak tüm materyal, cihaz ve sistemler kurallara uygun olarak test edilmektedir.
EĞİTİM
Heliport ve helideklerin kullanıcı ve işletici personeline ulusal ve uluslararası kurallar gereği alması gereken tüm eğitimler verilmektedir.
PROJELERİMİZ
MOSHİP (Denizaltı Kurtarma Gemisi) / İSTANBUL TERSANESİ
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ihtiyacına binaen denizaltıdan personel kurtarma, yara alan kaza/arıza yapan gemilerin kurtarılması/yedeklenmesi ve sualtı onarım ve enkaz çıkarma gibi sualtı çalışmalarını icra edebilecek Denizaltı Kurtarma Ana Gemisi.
KURYED 1 / KURYED 2 (Kurtarma Yedekleme Gemisi)
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ihtiyacına binaen yara alan/karaya oturan/arıza yapan gemilerin kurtarılması/yedeklenmesi, açık deniz yedeklemesi, sualtı onarım ve enkaz çıkarma çalışmaları, torpido atışlarında hedef gemisi ve torpidoların denizden alınması, denizaltıdan personel kurtarma faaliyetlerine destek görevlerini yerine getirebilecek Kurtarma ve Yedekleme Gemileri.
PROJE TANITIM VİDEOSU